GARANTİ VE İADE KOŞULLARI  

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında kargo paketini mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya +90 850 302 47 15 nolu whatsapp hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben YURTİÇİ kargo şirketi, 006149(GİLLİE KUMAŞ TEKSTİL VE İTHALAT İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ) müşteri nosu ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa, 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa veya ürün üzerine kişiselleştirme işlemi uygulandıysa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Garanti kapsamındaki ürünlerin içinde bulunduğunuz bu internet sitesi (www.gillie.com.tr) ya da aşağıda yazılı pazaryeri mağazalarımızdan alınmış olması gerekmektedir.

İade ve Garanti Kapsamında Kargo Masrafı

Yanlış ya da hasarlı ürün iadesi ve değişimi durumunda kargo masrafı gillie.com.tr tarafından karşılanacaktır.

Sebepsiz iade ya da değişim durumunda kargo masrafı müşteri tarafından karşılanmalıdır. (gillie.com.tr anlaşmalı kargolarıyla indirimli gönderim yapılabilir ücret müşteri tarafından karşılanır.)

Kargoda Kaybolan Ürünler Hakkında Bilgilendirme

gillie.com.tr tarafından size kargolanan bir ürünün kargoda kaybolması durumunda size aynı ürün tekrar kargolanır. Kargonuzun kargoda kaybolması durumunda kargo şubenizden kayıp kargo tutanağı hazırlatarak bizimle iletişime geçmeniz gerekir. (Kaybolan ürünlerin bedeli kargo tarafından karşılanır.)

Not : Kişiselleştirilme (isim yazılmış veya kalıbı ile oynanmış) yapılmış ürünlerin iadesi veya değişimi mümkün değildir.

Not : İade, Değişim ve Garanti kapsamında tamir işlemleri için kargoya verdiğiniz ürünle birlikte ürün faturasının bize ulaştırılması gerekmektedir. Faturası olmayan ürünler kargo ile bize ulaşmış olsa bile işlem görmeyecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
WhatsApp